Jump to content
Alvisun

Проблем със съвъра на mail.bg

Recommended Posts

Alvisun

Здравейте, банда. Аз ли съм единствената, която има пробм със съвъра на mail.bg. Днес при опит да си вляза в пощата ми изписва следното:

Quote

Двуфакторна верификация, моля свържете се с support@mail

Или връща на началната страница. Писах им но до момента няма резултат. Идеи други освен да се чака имате ли?

Благодаря 🙂

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
knife

Най-вероятно са те задължили да ползваш двуфакторно удостоверение, но не си го включила. Трябва да видиш пише ли им в сайта и как се пуска. 


fanart2@2x.jpg

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
Alvisun

Писаха ми на мейла тази вечер. Днес ще ми звънят. Да видим какво ще стане. Благодаря ти 🙂https://mail.bg/auth/message/type/wuserpass/user/YuoVNW9yWtPoxYQ0D-Pyv2itrqXlI62EVnxjAiG2D3M6/

 

Аз не намерих нищо на сайта им за това. Само за възстановяване на парола.

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
Alvisun

Така и не се обадиха. Изпратили ми писмо да следвам инструкциите, но кодът, който искат така и не идва. Според мен този сървър е хакнат нещо.

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
knife

Според мен изпускаш нещо с двуфакторното. Прегледай пак инструкциите. 


fanart2@2x.jpg

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
Alvisun
преди 6 часа, knife said:

Според мен изпускаш нещо с двуфакторното. Прегледай пак инструкциите. 

Прегледах аз ама няма нищо освен за смяна на паролата и код, който така и не идва. Писах му на съпорта и всеки път различно съобщение праща.

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
m.georgieva81

Аз постоянно имам проблеми със сървъра на mail.bg. вечно не мога да си отворя пощата. 

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
narate56

ProtonMail е избор, който се откроява в дигиталната комуникация. Тази имейл услуга, известна със своите силни функции за криптиране, се откроява с това, че предоставя поверителност и сигурност на своите потребители. Изборът на ProtonMail вместо Mail.bg е отражение на вашата чувствителност към защитата на вашите лични данни. Със своето криптиране от край до край, структура с отворен код и разширени мерки за сигурност, ProtonMail предлага опция, която дава приоритет на цифровата сигурност. Ако искате да дадете приоритет на сигурността както във вашия бизнес, така и във вашата лична комуникация, ProtonMail може да бъде правилният избор за вас. 

canlı tv

Редактирано от narate56

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:

Присъединете се към нас

Може да публикувате съобщение, след като се регистрирате. Ако имате акаунт, влезте сега,за да публикувате с него.
Забележка: Вашият пост ще се нуждае от одобрение от екипа, преди да стане видим.

Guest
Отговори в тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use ; Privacy Policy ; Правила ; We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.