Jump to content
knife

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop PRO

Recommended Posts

knife

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop PRO е прахосмукачка робот на китайският производител Xiaomi. Прахосмукачката е от среден клас, защото не е най-евтината предлагана от тях, но определено не е и най-скъпата.

Цената й на българския пазар варира от 599лв до 799лв. В Emag най-редовно я има за цена от 599лв., следователно препоръчвам, когато цената там или на друго място е по-висока да изчакате подходящият момент, за да я вземете най-изгодно.

От aliexpress разбира се я има и за под 500лв, като често има и доставки от европейски складове, което прави доставката доста по-бърза и не ви се начислява мито. В момента на писането на този текст от aliexpress е около 465лв с 3лв доставка от Полша. 

Преди да пристъпите към поръчка, ако изберете този модел, съветвам да разгледате актуалните цени от възможно най-много български сайтове, ако желаете да поръчвате от България. Както и да проверите няколко магазина в али експрес, ако желаете да поръчвате от там.

Ако имате въпроси винаги може да попитате в тази тема и ще ви бъде помогнато с каквото мога.

А по долу може да видите по-детайлна техническа информация за модела, както и видео ревю.

 

Прахосмукачката робот Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner Mop Pro е по-добрата версия на Mi Robot Vacuum; оборудвана е с подобрена лазерна навигационна система LDS, по-бърза скорост, по-висока прецизност, по-точно картографиране.

res_38e9c23c73d469dcec8955c98ee10c37.jpg

Прахосмукачката робот Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner Mop Pro работи с 3 режима на почистване на подове и килими: режим на засмукване и измиване едновременно, режим на засмукване и режим на измиване.

res_91fb69dbb81171c3c4f340ab2269eb10.jpg

Прахосмукачката робот Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner Mop Pro разполага с резервоар с интелигентно управление, с мониторинг на нивото на водата в резервоара, на 3 етапа, водна помпа с микро сензор за управление, но също така и сензор, който показва нивото на водата в резервоара.

res_ce9c99fcf683c69b4aef96e6ca5c0bbb.jpg

Прахосмукачката робот Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner Mop Pro е оборудвана с 12 комплекта сензори с висока точност, асистирана навигация и засичане на околната среда.

res_31d9bbadcd070644bb1b65c03513d80a.jpg

Можете да планирате дистанционно почистването с мобилния си телефон; свързвате се с приложението и можете да зададете времето за почистване и режима на дистанционно почистване; имате контрола "на върха на пръстите си".

res_489ab39e62b89a538f521820b0cf8b54.jpg

Прахосмукачката робот Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner Mop Pro поддържа гласовото взаимодействие Xiaoai

Най-новата система за лазерно картографиране LDS използва позиции за калибриране на пространството, като анализира на няколко нива, с усъвършенствани алгоритми, за да постигне перфектна чистота в пространството, в което се намира. Прахосмукачката Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner Mop Pro използва ергономични ресурси, по-бързо картографиране и интелигентно разпознаване на препятствия, а всичко това оказва положително влияние върху работата на устройството.

res_281e9f69181b5b575636234321a48db2.jpg

res_ea86a47ae42627f0caf6d553a9dc85dd.jpg

Прахосмукачката робот Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner Mop Pro е снабдена с четириядрен процесор Cortex-A7 и двуядрен процесор за изображения Mali400, което и осигурява огромна мощност за анализ на пространството и изчисления. Алгоритъмът SLAM 161 събира и обработва информация от сензори, картографирайки стаята в реално време. Затова винаги, когато почиствате, прахосмукачката Mi Robot Vacuum Cleaner Mop Pro ще го направи ефективно и интелигентно.

Програмираният асистент за почистване на прахосмукачката робот Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner Mop Pro има в менюто си фиксирано почистване, почистване на зоната и автоматично презареждане.

res_1406aea059ef710dfeed2e462d668ecd.jpg

Прахосмукачката робот Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner Mop Pro преодолява препятствия с височина до 2 см.

res_20705af6dd88b73cba82a473dc35e528.jpg

 

 

 


fanart2@2x.jpg

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:

Присъединете се към нас

Може да публикувате съобщение, след като се регистрирате. Ако имате акаунт, влезте сега,за да публикувате с него.
Забележка: Вашият пост ще се нуждае от одобрение от екипа, преди да стане видим.

Guest
Отговори в тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use ; Privacy Policy ; Правила ; We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.