Jump to content
knife

Имаме си нов дизайн!

Recommended Posts

knife

Здравейте, драги потребители!

Както вече сте видяли сайта има нов дизайн. Да, сега ще кажете искаме си стария, стария работеше и тн. - и този работи и ще работи.

Да, има неща да се доизпипат. И ще се доизпипат през следващите ден-два.

Знаеме може би почти всичко, което не работи за сега и се работи по тези проблеми. Все пак, нещо, което не работи може да го докладвате тук в случай, че е пропуснато.

Сигурно сте видяли, че има и "вграден форум" - да, така е, но не означава, че този ще спре. Идеята е различна и на двата. През следващите няколко дни ще има повече информация и за това.

Също така презследващите няколко дни ще има и обянсение по нещата от сайта, ако има неясни такива. През това време може да оставите като коментар намерени грешки, пропуски, бъгове или просто мнение относно новия дизайн, било то положително или отрицателно.


fanart2@2x.jpg

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
SVETLJO

Може да се прегледа и логът на чата, като се игнорират спамерските shout-и на потребителя SVETLJO и се обърне внимание на конструктивните такива.

Всичко туй с цел да не се получи повторение (което, както знаем, е за затвърждаване на знанията :classic_cool: ).

От мен едни нещица ТУК. Доколко ще видят бял свят… божа работа.

:classic_cool:


„... И не казвайте, че не сме ви предупредили! (Простетник Вогон Джелтц)

Quote

Music directly represents the passions of the soul. If one listens to the wrong kind of music, he will become the wrong kind of person.“

Aristotle.

 

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
4PLAY_ArenaBG

Може и да сте го видели, но ще го напиша за всеки случай! Когато копираш описанието на даден сериал и/или филм и го поставиш в новия торент, който искаш да качиш и го качиш всичко е наред! Но когато отворя торента виждам, че между "Режисьор", "Времетраене" и останалите описания има един екстра празен ред, който се е появил от нищото! Ако реша това описание с допълнителния ред от нищото да го копирам и да го поставя в новия торент след запазване се появява още един празен ред от нищото и отстоянието от отделните характеристики става много голямо.

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
4PLAY_ArenaBG

Аз съм го редактирал... Забелязах го понеже днес качих два епизода на "Когато сърцето зове" и ми направи впечатление

Редакция: Защо бутона "Качване" е преди да сме въвели IMDB и описание? Така реално погледното качваме торента и го правим публичен преди да сме добавили описанието?

Надявам се не ставам нахален

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
knife

На теория (не знам сега дали е така) торента става видим, след като се оправи описанието. 


fanart2@2x.jpg

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
4PLAY_ArenaBG

Първи копирано описание (качен днес наобяд): https://arenabg.com/bg/torrents/WElDTFA3NEZTQ1RLNnNEZlhLL1JLdz09OjrZjOyqLhPUdqwU3QvThpmw/

Копирано описание от торента наобяд: https://arenabg.com/bg/torrents/NzBkU1hwaWNUa1V2bkd0Y2xYVmJDQT09OjoShGqkSac4.9U6kwabZy35/

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
4PLAY_ArenaBG

Първия торент: https://arenabg.com/bg/torrents/bkFFRStKSHFhbXJEVG1IcGlMQU84QT09OjpJAlglucv8Q_kFx7vUYVX2/

Копирано от първия торент: https://arenabg.com/bg/torrents/dGZPK2owRkZ5b21VblRlWWJKWE5WUT09Ojq5igel.ycGEX_n2fUnha3r/

 

Надявам се, че се работи по остраняването на проблема понеже е малко неудобно!

 

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
Петър

Сега като сте хванали човека с многото права, дали има шанс виповете да качват торенти?

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
SVETLJO

 

преди 2 часа, Петър said:

Сега като сте хванали човека с многото права, дали има шанс виповете да качват торенти?

’баси ниският удар :classic_biggrin:

 


„... И не казвайте, че не сме ви предупредили! (Простетник Вогон Джелтц)

Quote

Music directly represents the passions of the soul. If one listens to the wrong kind of music, he will become the wrong kind of person.“

Aristotle.

 

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
knife
преди 6 часа, Петър said:

Сега като сте хванали човека с многото права, дали има шанс виповете да качват торенти?

Не съм знаел, че не могат. Сега ще видя какво може да се направи. 


fanart2@2x.jpg

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
SVETLJO

Мисля си, че би следвало ето тази иконка (за налични коментари към торент)

screenshot-408.png

да е clickable и да показва директно коментарите. Според мен има логика съдържанието, до което потребителят има достъп, да става максимално бързо. Тъй или инак, торентът с цялата информация се отваря при натискане на бутона „Покажи коментарите“.

Edit: screenshot-409.png Последно? „Пийъри“ е и при информацията за броя сийдъри/лийчъри.

Edit 2: screenshot-410.png Къде (кога) се отразява рейтингът от „харесва ми“ (ако въобще предназначението е рейтинг)?

Edit3:screenshot-411.png

Това от последния скрийншот не го видях на нито една от 4-те страници, които прегледах с торенти. За пример: в торента, който съм посочил си го има на български. Доколкото помня, в точка 1.4 от правилата за ъплоудъри,

Quote

1.4 В най-долното поле се слага заглавието на български. Пример: Робокоп (2014) или Стрелата С02 Е22. Ако не знаете дадено име на български дали е правилно НЕ слагайте. Не е проблем да остане на английски. Голям екип сме, все някой ще знае правилното заглавие и ще го редактира.

Edit4: screenshot-413.png едни бутони за бързо превъртане директно към първа и последна страница не биха били излишни.

И, последно, звездичките от нивата на потребителите в сайта (пак в правилата) ще се показват ли някъде?

screenshot-412.png

:classic_cool:


„... И не казвайте, че не сме ви предупредили! (Простетник Вогон Джелтц)

Quote

Music directly represents the passions of the soul. If one listens to the wrong kind of music, he will become the wrong kind of person.“

Aristotle.

 

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
4PLAY_ArenaBG

Като отворя сайта през телефона иконките за "Профил, Съобщения, Известия и Любими" са неактивни и не могат да се кликат! 

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
spk
43 minutes ago, 4PLAY_ArenaBG said:

Като отворя сайта през телефона иконките за "Профил, Съобщения, Известия и Любими" са неактивни и не могат да се кликат! 

От няколко дни е предадено, чакаме фикс. Ако не ти се чака, може да пробваш да завъртиш телефона хоризонтално и да натиснеш иконите. При iphone ги отваря, ама на Android 10 (през Chrome) греда.

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
Dзvera

Поздравление за пускането на новата версия на тракера! 

Да, старата работеше добре, но тази също е добра и има дори повече потенциал за надграждане и усъвършенстване в бъдеще.
Промяните по профил системата са 10/10 и нещо, което се надявах да го има от години.
На текущата версия на сайта (29.11.2020), не пише кой е ъплоудъра на даден торент. Мисля, че това е бъг, понеже преди 2-3 дни пишеше, пак с новия скин.
Надявам се да се оправи, заедно с другите малки проблеми и да видим най-добрата версия на АренаБГ в 2021-ва година. 
Също така, забелязвам и, че няма АренаПлей бутон на менюто и това подтиква въпрос и несигурност в мен, спрямо състоянието на приложението. 

Напред и нагоре!

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
SVETLJO
1 hour ago, Dзvera said:

На текущата версия на сайта (29.11.2020), не пише кой е ъплоудъра на даден торент. Мисля, че това е бъг, понеже преди 2-3 дни пишеше, пак с новия скин.

Пише си и сега, когато ъплоудърът е решил да се вижда, че го е качил той (поне преди бе така). По принцип, това, което не се вижда сега са всичките торенти, качени от него. Може би е недостатък за някои потребители, но, лично на мен, не ми липсва, защото никога не съм го ползвал.

:classic_cool:


„... И не казвайте, че не сме ви предупредили! (Простетник Вогон Джелтц)

Quote

Music directly represents the passions of the soul. If one listens to the wrong kind of music, he will become the wrong kind of person.“

Aristotle.

 

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
spk
8 minutes ago, SVETLJO said:

Пише си и сега, когато ъплоудърът е решил да се вижда, че го е качил той (поне преди бе така). По принцип, това, което не се вижда сега са всичките торенти, качени от него. Може би е недостатък за някои потребители, но, лично на мен, не ми липсва, защото никога не съм го ползвал.

:classic_cool:

Това не знам как изобщо е било допуснато. Лично мнение е, че изобщо по никакъв начин не трябва да се виждат имената на ъплоудерите, а какво остана обикновен потребител да се рови в профилите и да има достъп до такава информация.

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
SVETLJO

При показване на новите мнения в тракер-форума:

Влизам в съответния раздел и се почва едно търсене по дата и час в коя тема е новото мнение. Добре би било мигащите иконки за нови мнения в основния форум да индикират и новите мнения в съответния подфорум (може пак да са си мигащи, разбира се), докато не се отвори темата с новите мнения. И, да, нещо ако се измисли за спам ботовете ще е екстра, гледам, че са нападнали и раздела за заявки.

:classic_cool:


„... И не казвайте, че не сме ви предупредили! (Простетник Вогон Джелтц)

Quote

Music directly represents the passions of the soul. If one listens to the wrong kind of music, he will become the wrong kind of person.“

Aristotle.

 

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
spk
23 minutes ago, SVETLJO said:

При показване на новите мнения в тракер-форума:

Влизам в съответния раздел и се почва едно търсене по дата и час в коя тема е новото мнение. Добре би било мигащите иконки за нови мнения в основния форум да индикират и новите мнения в съответния подфорум (може пак да са си мигащи, разбира се), докато не се отвори темата с новите мнения. И, да, нещо ако се измисли за спам ботовете ще е екстра, гледам, че са нападнали и раздела за заявки.

Там нещата са зле, чакаме от няколко дни една голяма промяна, която ще оправи всичките тия недоразумения.

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
4PLAY_ArenaBG

А защо иконката до ранга на потребители изглежда като траурна лента? ?

08C36965-478C-4DDB-A41F-2B9225E8035D.png

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:

Присъединете се към нас

Може да публикувате съобщение, след като се регистрирате. Ако имате акаунт, влезте сега,за да публикувате с него.
Забележка: Вашият пост ще се нуждае от одобрение от екипа, преди да стане видим.

Guest
Отговори в тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use ; Privacy Policy ; Правила ; We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.