Jump to content
bbh_blocked_dnftl

Проблем със съвъра на mail.bg


Alvisun

Recommended Posts

Здравейте, банда. Аз ли съм единствената, която има пробм със съвъра на mail.bg. Днес при опит да си вляза в пощата ми изписва следното:

Quote

Двуфакторна верификация, моля свържете се с support@mail

Или връща на началната страница. Писах им но до момента няма резултат. Идеи други освен да се чака имате ли?

Благодаря 🙂

Link to comment
Сподели и в:

Най-вероятно са те задължили да ползваш двуфакторно удостоверение, но не си го включила. Трябва да видиш пише ли им в сайта и как се пуска. 

fanart2@2x.jpg

Link to comment
Сподели и в:

Писаха ми на мейла тази вечер. Днес ще ми звънят. Да видим какво ще стане. Благодаря ти 🙂https://mail.bg/auth/message/type/wuserpass/user/YuoVNW9yWtPoxYQ0D-Pyv2itrqXlI62EVnxjAiG2D3M6/

 

Аз не намерих нищо на сайта им за това. Само за възстановяване на парола.

Link to comment
Сподели и в:

Така и не се обадиха. Изпратили ми писмо да следвам инструкциите, но кодът, който искат така и не идва. Според мен този сървър е хакнат нещо.

Link to comment
Сподели и в:

преди 6 часа, knife said:

Според мен изпускаш нещо с двуфакторното. Прегледай пак инструкциите. 

Прегледах аз ама няма нищо освен за смяна на паролата и код, който така и не идва. Писах му на съпорта и всеки път различно съобщение праща.

Link to comment
Сподели и в:

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

ProtonMail е избор, който се откроява в дигиталната комуникация. Тази имейл услуга, известна със своите силни функции за криптиране, се откроява с това, че предоставя поверителност и сигурност на своите потребители. Изборът на ProtonMail вместо Mail.bg е отражение на вашата чувствителност към защитата на вашите лични данни. Със своето криптиране от край до край, структура с отворен код и разширени мерки за сигурност, ProtonMail предлага опция, която дава приоритет на цифровата сигурност. Ако искате да дадете приоритет на сигурността както във вашия бизнес, така и във вашата лична комуникация, ProtonMail може да бъде правилният избор за вас. 

canlı tv

Редактирано от narate56
Link to comment
Сподели и в:

Присъединете се към нас

Може да публикувате съобщение, след като се регистрирате. Ако имате акаунт, влезте сега,за да публикувате с него.
Забележка: Вашият пост ще се нуждае от одобрение от екипа, преди да стане видим.

Guest
Отговори в тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use ; Privacy Policy ; Правила ; We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.