Jump to content
Иво Маринов

Подарък за приятелката ми

Recommended Posts

Иво Маринов

Здравейте! Искам да попитам смятате ли , че нови летни гуми биха били хубав подарък за приятелката ми. Спрял съм се на тези : https://motoexpert.bg/bg/fulda-ecocontrol-155-70r13-75t-24212 . Но честно казано не съм сигурен, че ще се зарадва на подобна изненада. Може да ми дадете съвет дали не греша в избора си :) 

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
knife

Тук не съм сигурен как да реагирам 🤣 Може би малко повече информация защо точно си се спрял на гуми ще бъде по добре.


fanart2@2x.jpg

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
Alvisun
преди 23 часа, Иво Маринов said:

Здравейте! Искам да попитам смятате ли , че нови летни гуми биха били хубав подарък за приятелката ми. Спрял съм се на тези : https://motoexpert.bg/bg/fulda-ecocontrol-155-70r13-75t-24212 . Но честно казано не съм сигурен, че ще се зарадва на подобна изненада. Може да ми дадете съвет дали не греша в избора си 🙂

Тя на такива неща ли се радва? Може би книга, цветя, екскурзия до някое красиво място или нещо друго и после да мислите за летни/зимни гуми.

Ориентирай ни малко какво харесва тя 🙂

 

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
Иво Маринов

Реших така, защото най-вероятно няма да си хареса сама, а си поддържа колата. В крайна сметка се зарадва на подаръка. То и цветя имаше, но и все пак нещо различно.

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
Alvisun
On 23.01.2023 г. at 13:57, Иво Маринов said:

Реших така, защото най-вероятно няма да си хареса сама, а си поддържа колата. В крайна сметка се зарадва на подаръка. То и цветя имаше, но и все пак нещо различно.

Хубаво е, че си се сетил. Така и не каза - с повод или без повод е този подарък?

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:

Присъединете се към нас

Може да публикувате съобщение, след като се регистрирате. Ако имате акаунт, влезте сега,за да публикувате с него.
Забележка: Вашият пост ще се нуждае от одобрение от екипа, преди да стане видим.

Guest
Отговори в тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use ; Privacy Policy ; Правила ; We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.