Jump to content

Recommended Posts

Здравейте,

Прегледах информацията, която можах и не ми стана ясно как се сваля торент чрез DHT. Ще съм благодарен някой да ми обясни подробно. 

Благодаря!

Пускаш го да се сваля и чакаш да се закачиш за някого. В торент клиента трябва да имаш включени DHT&peer exchange, за да може, ако има евентуално пиъри по DHT да се закачиш за тях. Всичко това, разбира се, е едно голямо АКО, защото може и изобщо да не можеш да го изтеглиш.

Публикувано (редактирана)

T.e. не трябва да свалям нищо различно от сайта, а да си направя настройките в торент клиента? Прегледах ги и всичко е включено, но имам торенти, които са в торент клиента от месец и нищо.

Редактирано от pacobul

Възможно е в самия торент да не е разрешен DHT, снощи по една заявка магнитният линк не тръгна, но като свалих торент-файла лийчърът се появи моментално в клиента. За торентите, при които срещаш трудности с тегленето - можеш да погледнеш ТАЗИ тема (или ТОЗИ раздел). Нищо чудно някой да успее да помогне.

Което е и една от целите на този форум (отделно от обратната връзка). :classic_ninja:

Edit: Всъщност, темите от раздела „Заявки“, свързани със сийд и ресийд, би могло да се преместят точно в темата „Торенти, имащи нужда от сийд“, поне според мен там им е мястото. Разделът, мисля, би трябвало да е по-скоро за неща, които ги няма в тракера. Туй, в случай, че не представлява трудност, разбира се.

„... И не казвайте, че не сме ви предупредили! (Простетник Вогон Джелтц)

Music directly represents the passions of the soul. If one listens to the wrong kind of music, he will become the wrong kind of person.“

Aristotle.

Присъединете се към нас

Може да публикувате съобщение, след като се регистрирате. Ако имате акаунт, влезте сега,за да публикувате с него.

Guest
Отговори в тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Create New...