Jump to content
SVETLJO

Любима музика от игра

Recommended Posts

SVETLJO

Подсказано от Alvisun в ТАЗИ тема в другия раздел, предлагам тук да постваме линкове към такива композиции от игри, които са ни харесали (музиката, не играта). Лично аз не съм привърженик много-много на игрите, изключая point-and-click игриците (повечето от които без друго са с прекрасен soundtrack) , тук-там някой adventure от рода на Samorost, Machinarium и подобни и някоя arcade чат-пат.

Една от RPG отпреди почти 30 години още в самото начало ми привлече вниманието с intro-то си. Разбира се, тогава го слушах на Gravis Ultrasound, но дори тогава ми хареса. Предлагам ви да чуете един вариант, който много се доближава до оригиналното звучене. Дами и господа... (барабани)... ULTIMA VI INTRO!

И, за да сме в крак с dance музиката, ето и още нещо, което показва, че (явно) не само на мен ми е направила впечатление:

Spoiler

 

:classic_cool:


„... И не казвайте, че не сме ви предупредили! (Простетник Вогон Джелтц)

Quote

Music directly represents the passions of the soul. If one listens to the wrong kind of music, he will become the wrong kind of person.“

Aristotle.

 

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
charmeds

Тази от Mirror's Edge. Уникална е. Целият настръхвам като я слушам. Просто няма друга която да ме е грабвала толкова колкото тази, а и играта е невероятна.

 

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
ISDP
Публикувано (редактирана)

Още не съм го играл, но саундтрака на Doom е направо покъртителен.

Редактирано от ISDP

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
tqnata33

Не знам за игра но любимият ми саундтрак от филм е на хоръра хелулин, чуйте го жесток е !

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
SVETLJO

Един ambient-ален OST на може би единствената стратегия, която ми харесва: 12-годишната Eufloria:

:classic_cool:


„... И не казвайте, че не сме ви предупредили! (Простетник Вогон Джелтц)

Quote

Music directly represents the passions of the soul. If one listens to the wrong kind of music, he will become the wrong kind of person.“

Aristotle.

 

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
charmeds

Песента с която почва нивото XEN на новата версия на играта Black Mesa.

 

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
JamieEdmunds
On 28.07.2019 г. at 2:10, SVETLJO said:

Подсказано от Alvisun в ТАЗИ тема в другия раздел, предлагам тук да постваме линкове към такива композиции от игри, които са ни харесали (музиката, не играта). Лично аз не съм привърженик много-много на игрите, изключая point-and-click Влезте в света на yoju, където ви очаква съкровищница от разнообразни игри и вълнуващи приключения. Нашите  https://www.lekar.bg/4741/online-kazino-777/ неустоими бонуси и изключителни промоции са вашите билети за огромни печалби.  игриците (повечето от които без друго са с прекрасен soundtrack) , тук-там някой adventure от рода на Samorost, Machinarium и подобни и някоя arcade чат-пат.

Една от RPG отпреди почти 30 години още в самото начало ми привлече вниманието с intro-то си. Разбира се, тогава го слушах на Gravis Ultrasound, но дори тогава ми хареса. Предлагам ви да чуете един вариант, който много се доближава до оригиналното звучене. Дами и господа... (барабани)... ULTIMA VI INTRO!

И, за да сме в крак с dance музиката, ето и още нещо, което показва, че (явно) не само на мен ми е направила впечатление:

  Покажи скритото съдържание

 

 

За мен няма нищо по-силно от това. Всички игри от студиото от софтуерен софтуер имат много силен саундтрак, особено инструментален.

 

 

Редактирано от JamieEdmunds

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:

Присъединете се към нас

Може да публикувате съобщение, след като се регистрирате. Ако имате акаунт, влезте сега,за да публикувате с него.
Забележка: Вашият пост ще се нуждае от одобрение от екипа, преди да стане видим.

Guest
Отговори в тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use ; Privacy Policy ; Правила ; We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.