Jump to content
  • Влезте или се регистрирайте

Вход/Регистрация

Ivaka

Използване в чужбина

Recommended Posts

Здравейте хора искам да попитам някои използвал ли е за сваляне в чужбина ?

Защото знам че последствията са без коментар... та какво бихте ме посаветвали да използвам друг браузър или VPN ?

Сподели този пост

Връзка към него
Сподели и в:

VPN, разбира се. Само, че с безплатен такъв не е оферта, затова си търси платен.

banner@2x.jpg

Сподели този пост

Връзка към него
Сподели и в:

Аз използвам тракера в Англия. Плащам луди пари за 200 мегабита даун и 20 мегабита ъп.

За съжаление, когато сваля торент от тракера получавам доста "любезно" писмо от доставчика си, който много "учтиво" ме моли да си изтрия торента - и даже ми дават съвет откъде мога легално да закупя съдържанието на конкретния торент.

Ще те посъветвам - ако живееш в чужбина - да се бръкнеш малко пари за ВПН. 2 евро на месец не са много пари. Извади ги за една цяла година и си купи NordVPN - най-кадърното за момента решение, доколкото съм запознат. Свалям с 16-18 мегабитга само, за съжаление - но пък си скрит от всичко и всички, а и има благи опцийки с този ВПН не само за сваляне на торенти - например можеш да си манипулираш лесно резултатите от търсачките, и т.н.

Ако си в някоя държава от порядъка на Румъния, разбира се, това не трябва да те притеснява и просто си отваряш сайта от .ch и си бачкаш

Сподели този пост

Връзка към него
Сподели и в:

Присъединете се към нас

Може да публикувате съобщение, след като се регистрирате. Ако имате акаунт, влезте сега,за да публикувате с него.

Guest
Отговори в тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...

Important Information

Terms of Use ; Privacy Policy ; Правила ; We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.