Jump to content

Recommended Posts

ivailopl

И още нещо важно,не се четат в ANSI,трябва да се в UTF-8 или unicode. Работят без проблем и двете кодировки на този плеар.

Моля за подробно описание как става това на практика. 

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
redhooligan

Така е вече над 7 минути.Получава се само на някои торенти.

изтеглен файл.png

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
redhooligan
Spoiler

 

On 11/21/2019 at 10:06 PM, redhooligan said:

Така е вече над 7 минути.Получава се само на някои торенти.

изтеглен файл.png

 

 

Вече тръгва. Сигурно след mainstance който правиха днес се е оправило! ?

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
radi

Всичко работи прекрасно,големи адмирации за всички от арена ,много ми харесва и работи отлично но единственно ме дразни това че не мога да си уголема субтитрите много са малки за 50 инча телевизор

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
redhooligan
1 hour ago, radi said:

Всичко работи прекрасно,големи адмирации за всички от арена ,много ми харесва и работи отлично но единственно ме дразни това че не мога да си уголема субтитрите много са малки за 50 инча телевизор

Не съм тествал, но защо не пробваш да ги уголемиш със Subtitle Workshop или някоя друга програма за субс и тогава да пробваш да видиш дали ще станат нещата. Не съм много запознат с тези неща,но това ми хрумна като идея. ?

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
pigeon

И при мене показва същия проблем като на колегата, преишната страница и като този: Изчках 30 минути и пак не тръгна. И арена плей е бъгав не се отваря, вече не се ли поддържа??изтеглен файл.png

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
knife

В момента този торент има 6 сийдъра, което смятам, че е недостатъчно. Аз също не мога да пусна показаният вариант. Обаче този над него е с 23 и тръгва след около 30сек. зареждане.

1252981044_Screenshot(16).thumb.png.922eb5429639433a474469404953c731.png2007859975_Screenshot(17).thumb.png.3c7f392f5a32d2a808e949fb88a1b448.png

 

А ArenaPlay трябва да си работи, както до сега. Ако си пускал същия релийз може от там да идва проблема.

 


fanart2@2x.jpg

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
pigeon

Мерси за отделеното време. Ще проверя и ще ви кажа.  Явно  проблемите са  в торените с по-малко сийдъри. (За гледане онлайн)

Иначе Арена Плей го преинсталирах и не иска да се стартира изтрих старата папка, пробвах бая неща но просто не ми тръгва. Предполагам че е нещо от компютъра ми

Редактирано от pigeon

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
mrtnvslv

И още нещо важно,не се четат в ANSI,трябва да се в UTF-8 или unicode. Работят без проблем и двете кодировки на този плеар.

Моля за подробно описание как става това на практика. 

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
svetliako1991

ok tova e hybavo no neshto mnogo strano tarsq po stari filmi kato "' tai chi hero"' ito edin gail ne moga da pysna ot tqx 

Писането на кирилица е задължително!!!

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
svetliako1991

това е много добре но търся специален филм '' Tai chi hero'' и от всички които излизат нито един не стартира за гледане, интернета ми е добър и то много, компиутара също

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
pigeon
8 hours ago, svetliako1991 said:

това е много добре но търся специален филм '' Tai chi hero'' и от всички които излизат нито един не стартира за гледане, интернета ми е добър и то много, компиутара също

Няма сийд най-вероятно. Пробвай в Арена Плей

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
ivenco
On 12/21/2019 at 9:28 AM, mrtnvslv said:

И още нещо важно,не се четат в ANSI,трябва да се в UTF-8 или unicode. Работят без проблем и двете кодировки на този плеар.

Моля за подробно описание как става това на практика. 


2. Трябва да са в UTF-8 или unicode . Прекодирането става по следния начин:
a. Файла със субтитрите се отваря на компютър с помощта на текстов редактор, например Notepad.
b. Избира се File – Save as..
c. В прозореца който се отваря отивате на опцията Encoding. Tам първоначално би трябвало да видите ANSI. Променяте го на  UTF-8 или unicode и запазвате файла така.

Това е

Annotation 2019-12-25 113425.png

Annotation 2019-12-25 112904.png

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
khaaan

Някой беше попитал по назад за този проблем, но не срещнах отговор....

Unable to load torrent-file! Try to load torrent-file with "Open torrent online button"

 

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
garfield89

И на мен ми дава същата грешка :(

Пробвах със Хром,Едж Хромиум , Майкрософт Едж   на Уиндоус 10

Арена Плей също не рботи.

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
SkyWolf

При мен също не отваря Арена плеъра в момента, а с бутона ми дава само реклама за vpn и до там. Това се случва на ftor.cc след като цъкна да гледам онлайн.

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
geco
On 10/31/2019 at 11:20 AM, knife said:

Уважаеми потребители,
вече може да гледате филми, сериали и XXX материали без да е нужно да ги сваляте. Също така може да слушате и музка по същият начин. За да гледате и слушате само трябва да натиснете на бутона "Гледай онлайн", който мига във всеки торент.

 

1209660289_Screenshot(9).png.f451978b24896b7996a059545de97b1d.png

Относно субтитри:

39894863_Screenshot(14).thumb.png.d845b3b4d926eb973eff96dcd6b10be9.png

Преди да започнете да гледате се уверете, че въпросният видео файл има достатъчно сийдъри. С по-малко сийдъри има вероятност да зарежда по бавно. Ако след 1-2мин.(обикновено доста по-малко) не се е заредило въпросното видео, затворете прозореца и го отворете пак. Имайте и предвид, че при големи файлове стриймването става значително по-бавно. Сайтове като Youtube, Netflix, Amazon Prime и т.н. преработват видеото, което го прави в пъти по-леко за стриймване за всички резолюции, докато тук компресия няма. Затова при по-големи файлове гледането е малко по-трудно и трябва да се изчака повече да се зареди.

Също така се уверете, че с вашият компютър може да гледате видео с избраната от вас резолюция. При по стари компютри може да има затруднения с видео над 720p.

За разлика от горепосочените сайтове и подобните им, тук резолцията на гледане не се настройва автоматично според вашата интернет връзка. Следователно, ако се опитвате да гледате 720p, 1080p или 4К, но вашият компютър е по-слаб или имате бавна интернет връзка ще насича постоянно. За по-бавна интернет връзка може да се счита скорост под 2 мегабайта(горе-долу) за гледане на 720p.

 

П.П. Услугата е нова, възможно е да има грешки и проблеми, затова е важно, ако срещнете такива да ги опишете подробно тук и ако е възможно да прикачите скрийншоти.

 

Dear users,
now you can stream movies, tv shows and xxx torrents without downloading them.

Честита Нова година на целият ви екип!

При мен проблема е че когато кликна върху гледай онлайн не ми отваря плейър а някаква страница за плащане, защо?

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
redhooligan
40 minutes ago, geco said:

Честита Нова година на целият ви екип!

При мен проблема е че когато кликна върху гледай онлайн не ми отваря плейър а някаква страница за плащане, защо?

При мен тръгва. Просто е нужно малко да се спре на пауза за да се зареди повече от филма за да няма прекъсвания.

изтеглен файл.png

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
nightjim
On 10/31/2019 at 11:20 AM, knife said:

Уважаеми потребители,
вече може да гледате филми, сериали и XXX материали без да е нужно да ги сваляте. Също така може да слушате и музка по същият начин. За да гледате и слушате само трябва да натиснете на бутона "Гледай онлайн", който мига във всеки торент.

 

1209660289_Screenshot(9).png.f451978b24896b7996a059545de97b1d.png

Относно субтитри:

39894863_Screenshot(14).thumb.png.d845b3b4d926eb973eff96dcd6b10be9.png

Преди да започнете да гледате се уверете, че въпросният видео файл има достатъчно сийдъри. С по-малко сийдъри има вероятност да зарежда по бавно. Ако след 1-2мин.(обикновено доста по-малко) не се е заредило въпросното видео, затворете прозореца и го отворете пак. Имайте и предвид, че при големи файлове стриймването става значително по-бавно. Сайтове като Youtube, Netflix, Amazon Prime и т.н. преработват видеото, което го прави в пъти по-леко за стриймване за всички резолюции, докато тук компресия няма. Затова при по-големи файлове гледането е малко по-трудно и трябва да се изчака повече да се зареди.

Също така се уверете, че с вашият компютър може да гледате видео с избраната от вас резолюция. При по стари компютри може да има затруднения с видео над 720p.

За разлика от горепосочените сайтове и подобните им, тук резолцията на гледане не се настройва автоматично според вашата интернет връзка. Следователно, ако се опитвате да гледате 720p, 1080p или 4К, но вашият компютър е по-слаб или имате бавна интернет връзка ще насича постоянно. За по-бавна интернет връзка може да се счита скорост под 2 мегабайта(горе-долу) за гледане на 720p.

 

П.П. Услугата е нова, възможно е да има грешки и проблеми, затова е важно, ако срещнете такива да ги опишете подробно тук и ако е възможно да прикачите скрийншоти.

 

Dear users,
now you can stream movies, tv shows and xxx torrents without downloading them.

? Супер сте! За много години и продължавайте все така яко! ?

Spoiler
Spoiler

 

 

 

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
pigeon

Не знам, честно казано много малко филми ми тръгват с това онлайн гледане. Не знам как е за вас.  Сега пробвах и  Батман с най-много сийдъри уж...

The.Dark.Knight.2008.BRRip.1080p.x264-DEFiANCE

 

image.thumb.png.ce2c612fcabd9a91456ea7a82aa0840a.png

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
knife
On 1/3/2020 at 3:10 AM, pigeon said:

Не знам, честно казано много малко филми ми тръгват с това онлайн гледане. Не знам как е за вас.  Сега пробвах и  Батман с най-много сийдъри уж...

The.Dark.Knight.2008.BRRip.1080p.x264-DEFiANCE

 

image.thumb.png.ce2c612fcabd9a91456ea7a82aa0840a.png

 

664594919_Screenshot(19).thumb.png.68e76735c658e1ffdccd0f84ba58a9bb.png

 

Честно казно не знам защо не се отваря, като при мен всичко тръгва. Другото нещо, което се сещам е, ако сте в чужбина и има някакво ограничение от някъде.

PS. Да, арена плей нещо не работи в момента.


fanart2@2x.jpg

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:

Присъединете се към нас

Може да публикувате съобщение, след като се регистрирате. Ако имате акаунт, влезте сега,за да публикувате с него.
Забележка: Вашият пост ще се нуждае от одобрение от екипа, преди да стане видим.

Guest
Отговори в тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use ; Privacy Policy ; Правила ; We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.