Jump to content

Recommended Posts

SVETLJO

За музиката… може би „Listen online“ ? Не, че не е ясно, де, но все пак…

Spoiler

screenshot-334.png

:classic_cool:


„... И не казвайте, че не сме ви предупредили! (Простетник Вогон Джелтц)

Quote

Music directly represents the passions of the soul. If one listens to the wrong kind of music, he will become the wrong kind of person.“

Aristotle.

 

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
versan78
On 11/9/2019 at 8:32 PM, spk said:

Сваленото го запазва на работния плот в системна скрита папка, която е с име "dummkopf". А пък тоя линк да го беше дал както трябва (сваля ми торент файла като цъкна върху него), изобщо не ми се занимава да търся торента в тракера, че да пробвам и да се чудя какъв му е проблемът...

Яката папка BTW ,ако не друго още си пазите чиството за хумор.Относно въпроса ми "не работи" ми не не работи.

Untitled.png

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
knife

Най-вероятно нещо ти пречи от всичките тия неща, където си накачил по хрома. Аз пускам без проблеми с мозила и хром.


fanart2@2x.jpg

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
versan78
On 11/9/2019 at 10:00 AM, knife said:

Кое точно не работи?

 

On 11/9/2019 at 8:32 PM, spk said:

Сваленото го запазва на работния плот в системна скрита папка, която е с име "dummkopf". А пък тоя линк да го беше дал както трябва (сваля ми торент файла като цъкна върху него), изобщо не ми се занимава да търся торента в тракера, че да пробвам и да се чудя какъв му е проблемът...

Да накичил съм Го .И какво точно пречи на недоклатеното сайтче  https://ftor.cc/

Нямам нужда от отговор.То просто не работи.

Редактирано от versan78

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
Todor

Здравейте, възможно ли е да се добави бутон за cast? Или да се гледа на плейър, който има такъв. Идеята ми е да си пусна филма на тв чрез chromecast.

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
versan78
1 hour ago, Todor said:

Здравейте, възможно ли е да се добави бутон за cast? Или да се гледа на плейър, който има такъв. Идеята ми е да си пусна филма на тв чрез chromecast.

То сега не работи,ТА cast?

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
versan78
On 11/7/2019 at 7:35 AM, knife said:

Аз мога да превъртам без проблем. Имайте предвид само, че бързината на превъртането зависи от броя сийдъри, които има торента. Също така плеъра помни и до къде сте стигнали, т.е., ако случайно затворите прозореца, след като го пуснете пак ще ви попита дали искате да почнете отначало или да продължите от там, до където сте гледали.

Всички тези неща се случват при мен с гугъл хром, последна версия. За други браузъри не знам, все още не съм тествал.

А относно субтитрите съм препратил този проблем. Не знам дали ще може да се зареждат външни субтитри, но тези, които са в самият файл трябва да могат да се пускат и предполагам ще бъде оправено.

Ти казваш превърташ без проблем,И КАК ТОЧНО ГО ПРАВИШ????????????

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
spk

Елементарно - избираш си минута от плъзгача и цъкаш там и след 2-3 секунди (зависи от броя на сийдърите) почва от избраната минута. Днеска пробвах всички торенти от препоръчани на една служебна машина (i7-9700k, 16GB RAM, RTX2080) и 100 мегабитов нет и всичко върви перфектно на Win 10 с Chrome и Firefox (за Edge нямах време за тестове). Сега не знам на каква машина ти прави проблеми, ама ако е нещо едноядрено под XP (от снимките виждам, че не е XP, ама друг с подобен проблем да знае) няма да стане, а пък и доставчика не знам какви скорости ти пуска.

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
knife
9 hours ago, Todor said:

Здравейте, възможно ли е да се добави бутон за cast? Или да се гледа на плейър, който има такъв. Идеята ми е да си пусна филма на тв чрез chromecast.

Имам бутон каст на гугъл хром. Намира ми гугъл хоум. Телевизора обаче и разбираемо епъл тв-то не. Не съм си и играл да ръчкам настройки на телевизора понеже го ползвам за монитор и не ми важно точно това да работи.

PS. Вижда го ама не иска да каства на него. С ютуб работи. Интересно.

812033636_Screenshot(13).thumb.png.0b8355de2b63856ed117a77976d0781d.png


fanart2@2x.jpg

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
knife
7 hours ago, versan78 said:

Ти казваш превърташ без проблем,И КАК ТОЧНО ГО ПРАВИШ????????????

Натискам и превъртам. Зареждам субтритри. Ти, ако не можеш да знаеш проблема е в задклавиатурното устройство.


fanart2@2x.jpg

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
PoisonIvy

Здравейте, възнамерявате ли да направите приложението активно за MacBook и други Apple утройства?

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
knife

До колкото знам - да, за айфон й айпад. Предполагам ще се включва и макбук. Кога обаче не мога кажа.


fanart2@2x.jpg

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
versan78
On 11/11/2019 at 8:08 PM, spk said:

Елементарно - избираш си минута от плъзгача и цъкаш там и след 2-3 секунди (зависи от броя на сийдърите) почва от избраната минута. Днеска пробвах всички торенти от препоръчани на една служебна машина (i7-9700k, 16GB RAM, RTX2080) и 100 мегабитов нет и всичко върви перфектно на Win 10 с Chrome и Firefox (за Edge нямах време за тестове). Сега не знам на каква машина ти прави проблеми, ама ако е нещо едноядрено под XP (от снимките виждам, че не е XP, ама друг с подобен проблем да знае) няма да стане, а пък и доставчика не знам какви скорости ти пуска.

Да може би проблема е при мен.

E5-2699A v4,32GB RAM ,GTX 1050 Ti. Скорост 200 мб

 

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
versan78
On 11/11/2019 at 11:35 PM, knife said:

Имам бутон каст на гугъл хром. Намира ми гугъл хоум. Телевизора обаче и разбираемо епъл тв-то не. Не съм си и играл да ръчкам настройки на телевизора понеже го ползвам за монитор и не ми важно точно това да работи.

PS. Вижда го ама не иска да каства на него. С ютуб работи. Интересно.

812033636_Screenshot(13).thumb.png.0b8355de2b63856ed117a77976d0781d.png

Нормално е да даваш примери с ХДТВ. Я дай снимка от торент UHD

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
versan78
On 10/31/2019 at 11:20 AM, knife said:

Уважаеми потребители,
вече може да гледате филми, сериали и XXX материали без да е нужно да ги сваляте. Също така може да слушате и музка по същият начин. За да гледате и слушате само трябва да натиснете на бутона "Гледай онлайн", който мига във всеки торент.

Относно субтитри:

 

1209660289_Screenshot(9).png.f451978b24896b7996a059545de97b1d.png

 

Dear users,
now you can stream movies, tv shows and xxx torrents without downloading them.

Докато направим тази галимация,вече ще се е свалило нещото...Поредното недомислено (недоклатено) нещо.

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
knife

Какъв ти е проблема на тебе? Като не ти харесва нещо, не го ползвай, какво си обучал целия свят? 


fanart2@2x.jpg

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
versan78

Я по леко с тона....Казвам истината,и Тя е не работи. И пиши правилно точки, запетаи, тирета--------

Редактирано от versan78

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
littlegreen

Като цяло е доста зависима системата от наличните потребители. Броя сийдъри е ключ. А и тяхната скорост на качване. И двете неща са еднакво важни, няма да се впускам в подробности. И е доста хутър замисъла - идеално за хора, които не знаят що е то торент клиент например.

Системата работи супер, а ти драги, си нещо сякаш прекомерно заядлив. При UHD торент и бит-стрийм от порядъка на 20+mbps колкото и да ти е бърз интернета, ако имаш пуснат торент клиент (а и да  нямаш) и решиш да превърташ, хората споделящи съдържанието имат доста да наваксат докато изпълнят заявките, които си им подал преди половин секунда. Сети се и сам, че трябва новата информация след като натиснеш бутона, най-напред да се поиска. После трябва да дойде, че и да се разкодира. Естествено, че на UHD няма да имаш т.нар. scrubbing.

 

knife ти го каза супер по-горе - като не ти харесва, не го ползвай. Никой никого не насилва - продукта все пак е безплатен.

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
thesaltonsea

И при мен не работи , с различни браузъри и на 160мбит оптика, спрян адблок, торента има над 60 сийдъра -

 

spacer.png

Редактирано от thesaltonsea

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
thesaltonsea

Сори за двойния пост ама изчезна бутона за редактиране, когато опитам да го сваля ми дава тази грешка -

 

spacer.png

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
spk
2 hours ago, versan78 said:

Я по леко с тона....Казвам истината,и Тя е не работи. И пиши правилно точки, запетаи, тирета--------

Хахаха, и това го казва човек, който пуска 4 поста един след друг и след това ги редактира по още толкова. То се вижда кой е неграмотен, няма смисъл да изместваме темата. Отделно пишеш някакви пълни глупости, кой нормален ще гледа UHD онлайн? Няма да се учудя, ако ги пускаш на 17 инча монитор 4:3. Ако имаше отрицателна рейтинг система, тия твоите тъпи постове щяха да са на първо място.

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
knife
2 hours ago, versan78 said:

Я по леко с тона....Казвам истината,и Тя е не работи. И пиши правилно точки, запетаи, тирета--------

И пак - какъв ти е проблема на тебе? А по едно време си мислех, че Спас първи ще си ходи ?


fanart2@2x.jpg

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
knife
1 hour ago, thesaltonsea said:

И при мен не работи , с различни браузъри и на 160мбит оптика, спрян адблок, торента има над 60 сийдъра -

 

spacer.png

Пуснах го и аз, за да тествам. Позачаках малко, но тръгна:

1930807072_Vojnanasvetovete2019s01e04TVRiP-IsUsPMmkvftorcc.thumb.png.646a433bff635d4e398e17d460e54e28.png

 

PS. Първият пост е обновен с малко полезна информация.


fanart2@2x.jpg

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
versan78
4 hours ago, littlegreen said:

Като цяло е доста зависима системата от наличните потребители. Броя сийдъри е ключ. А и тяхната скорост на качване. И двете неща са еднакво важни, няма да се впускам в подробности. И е доста хутър замисъла - идеално за хора, които не знаят що е то торент клиент например.

Системата работи супер, а ти драги, си нещо сякаш прекомерно заядлив. При UHD торент и бит-стрийм от порядъка на 20+mbps колкото и да ти е бърз интернета, ако имаш пуснат торент клиент (а и да  нямаш) и решиш да превърташ, хората споделящи съдържанието имат доста да наваксат докато изпълнят заявките, които си им подал преди половин секунда. Сети се и сам, че трябва новата информация след като натиснеш бутона, най-напред да се поиска. После трябва да дойде, че и да се разкодира. Естествено, че на UHD няма да имаш т.нар. scrubbing.

 

knife ти го каза супер по-горе - като не ти харесва, не го ползвай. Никой никого не насилва - продукта все пак е безплатен.

Ето един смислен пост за ,който мога искренно да кажа БЛАГОДАРЯ. Всичко което Сте написали го знам. Трябваше ли да изпадаме в излишни полемики с ножарая та да се стигне до тук.? Още един път БЛАГОДАРЯ...За мен темата е приключена. 

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:

Присъединете се към нас

Може да публикувате съобщение, след като се регистрирате. Ако имате акаунт, влезте сега,за да публикувате с него.
Забележка: Вашият пост ще се нуждае от одобрение от екипа, преди да стане видим.

Guest
Отговори в тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use ; Privacy Policy ; Правила ; We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.