Jump to content

Recommended Posts

nightjim
On 1/3/2020 at 3:10 AM, pigeon said:

Не знам, честно казано много малко филми ми тръгват с това онлайн гледане. Не знам как е за вас.  Сега пробвах и  Батман с най-много сийдъри уж...

The.Dark.Knight.2008.BRRip.1080p.x264-DEFiANCE

 

image.thumb.png.ce2c612fcabd9a91456ea7a82aa0840a.png

Всичко си тръгва, само че се иска да поразбираш малко и да избереш подходящите субс.

Без име.png

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
pigeon
5 hours ago, nightjim said:

Всичко си тръгва, само че се иска да поразбираш малко и да избереш подходящите субс.

Без име.png

 

Какво се иска да разбираш бе пич, или тръгва или не. 100% нищо не си направил за да ти тръгне на тебе а говориш за разбиране.

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
Peter

Здравейте,

На Windows 10 Арена плеи ми се явява , като blocked publisher.

как да отблокирам, за да го инсталирам?

Поздрави

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
SVETLJO

ТОВА туулче маха Digital Certificates от файла. Разархивира се на десктопа, влачи се желаният файл върху иконата и излиза прозорец, който казва дали ги е премахнало. След това би трябвало да можеш да го стартираш. Аз бих си направил копие на „*.ехе“-то за всеки случай...

Клип (в спойлера)

Spoiler

 

:classic_cool:


„... И не казвайте, че не сме ви предупредили! (Простетник Вогон Джелтц)

Quote

Music directly represents the passions of the soul. If one listens to the wrong kind of music, he will become the wrong kind of person.“

Aristotle.

 

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
Peter

Благодаря,

инсталирах , но даде бял екран.

ще пробвам понатам.

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
pigeon
On 1/3/2020 at 5:10 AM, knife said:

 

664594919_Screenshot(19).thumb.png.68e76735c658e1ffdccd0f84ba58a9bb.png

 

Честно казно не знам защо не се отваря, като при мен всичко тръгва. Другото нещо, което се сещам е, ако сте в чужбина и има някакво ограничение от някъде.

PS. Да, арена плей нещо не работи в момента.

Да, аз от Англия се опитвам да гледам и наистина някой интернет провайдъри може да блокират някакъв вид контент автоматично. Също най-вероятно е свързано със сийдърите, особено за по-старите филми които нямат много сийд като ги гледам в часове извън час пик по-трудно зареждат или не зареждат, защото в това време няма много сийдъри .

Редактирано от pigeon
typos mistake

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
GuG

Здравейте, от поне седмица не мога да стартирам АренаПлей,  проблема е временен или няма да работи занапред?

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
Kocec

Е опитвам се да си пусна филм и не работи , препраща ме на някакъв линк https://ftor.cc/

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
knife

Да, това е сайта, към който те препраща и се зарежда филма/сериала. Прочети първия пост за повече информация.


fanart2@2x.jpg

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
versan78
On 1/12/2020 at 11:36 AM, knife said:

Да, това е сайта, към който те препраща и се зарежда филма/сериала. Прочети първия пост за повече информация.

То просто не работи.Интересното е,че рекламата на някакъв (Световно признат за най неподходящия VPN) минава и после филма не тръгва.

Абе пара да се прави. Това е поредното доказателство,че арена умира

Редактирано от versan78

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
Ifkooo

Като цяло, сигурно работи този плейър, но сега пробвам да гледам Жокера, в топ 10 с доста сийдъри - 8гб.

Тръгна всичко точно, но на всеки 5 секунди спира за по 10 секунди да пълни кеша за нови 5 секунди.

Интернета ми е 11мб/с (100мбита),  сийдъри има, но такива големи филми, не са подходящи за онлайн гледане.

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
Palamirko

Здравейте , ArenaPlay не работи. Няколко години работи безпроблемно, последния месец  за втори път има някакъв проблем. Ако може някой да погледне ? . 

Благодаря предварително 

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
Doza

Здравейте!

Когато опитам да гледам online ми излиза съобщението от прикаченият файл.. снимах го.

Конкретно това съобщение ми излезе на Star trek сезон 1.. не Blue ray, а обикновеният.

online play.png

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
knife

Това ми прилича на реклама. Пробва ли да го отвориш пак или да видиш дали няма skip бутон, за да продължиш напред?


fanart2@2x.jpg

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
Doza

Да пробвах реклама е за nordvpn и netera, но няма възможност за скипване.. колкото и пъти да пробвам не се променя само това излиза..https://nordvpn.com/special/?utm_medium=affiliate&utm_term&utm_content&utm_campaign=off15&utm_source=aff36087 Без значение кой филм избирам..

Редактирано от Doza

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
knife

С какъв браузър си? Пробвай да го ресетнеш. След  този надпис трябва да ти зареди по-хубаво реклата и след това видеото. При това положение ми се струва, че не иска да ти зареди правилно.


fanart2@2x.jpg

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
sanick

Здравейте, от няколко дни не мога да стартирам Arenaplayer, когато го стартирам ми излиза 

This site can’t be reached

player.arenabg.com took too long to respond.

Try:

ERR_CONNECTION_TIMED_OUT

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
milev86

Хора, от днес не ви ралоти Арена Плей.

Вчера нормално си гледах сепиала,оставих го на пауза и включен компютър и на следващия ден, Арена Плей се беше затворил автоматично и след рестарт и на компютъра, не пожела да се стартира. Просто не го зарежда.

Идеи какво се случва?!

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
knife

Има проблеми и за момента не работи. Следете темата, когато има развитие по въпроса ще бъде казано.


fanart2@2x.jpg

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:

Присъединете се към нас

Може да публикувате съобщение, след като се регистрирате. Ако имате акаунт, влезте сега,за да публикувате с него.
Забележка: Вашият пост ще се нуждае от одобрение от екипа, преди да стане видим.

Guest
Отговори в тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use ; Privacy Policy ; Правила ; We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.