Jump to content
Kohah741

База данни на НАП

Recommended Posts

Kohah741

Здравейте, може ли да ми кажете от къде мога да изтегля хакната база данни на НАП от преди няколко дни? Благодаря предварително. :) 

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
Alvisun

Скоро от сайта на НАП ще можеш като всички останали да си направиш справка. Това е, което каза министъра.

 

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
Veskostoqnov77

Нямам думи. Не знам какво да кажа!!!

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
Alvisun
6 minutes ago, Veskostoqnov77 said:

Нямам думи. Не знам какво да кажа!!!

Спомни си за поп Кръстю...

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
Veskostoqnov77
18 minutes ago, Alvisun said:

Спомни си за поп Кръстю...

Прав си! 

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
Kohah741

Благодаря. Оказва се наистина реалната база. Ще я разгледам подробно тия дни.

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
redhooligan

Еххх вече няма достъп до адреса за сваляне на архива ;(

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
spk

Там е, гледай внимателно. Даден е като отговор към коментар. ?

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
SVETLJO

:classic_cool:


„... И не казвайте, че не сме ви предупредили! (Простетник Вогон Джелтц)

Quote

Music directly represents the passions of the soul. If one listens to the wrong kind of music, he will become the wrong kind of person.“

Aristotle.

 

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
LinKuei

От разгледаното в последните няколко дни ми направи впечатление, че се съдържа информация, която МФ и МВР със сигурност не искат да е публична (като изключим частта с имената и ЕГН-тата).  Същата показва неефективността и на двете министерства (и в частност...изненада!... администрацията) и ако някой се зарови да направи извадка, то скандала ще е огромен.
Отделно, софтуера, ползван от министерствата се вижда, че правен на парче за всеки модул и сигурно гърми поне по 2-3 пъти дневно. Цяло чудо е, че базата е още цяла...
Относно самата база - личи си, че някой е следвал студентските записки при създаването й буква по буква...Отдавна не се ползват 16 бита за първичен ключ.. Изобщо,  работили са 2 съвсем различни поколения при агрегирането на различните модули и бази.

Сега, чакаме да видим кой колко филма е гледал в МВР и дали това 19-годишното ще го играе българския Митник...

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
littlegreen

Имаме ли актуален линк, за да разгледаме и ние - простолюдието - какво аджеба има в тоя архив? Моята кратуна от програмиране не разбира, ама и аз като всеки друг попаднал на Google Earth - вместо да видя какво има на другия край на света - ми е интересно да си видя моята къща ?

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
LinKuei
On 7/20/2019 at 7:27 PM, spk said:

Най-лесно ще е от тук да си я набавиш...а и все още е активен линка...
Останалите източници не са толкова публични...

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
Vask0

Архива или така нареченият анонимен линк вече го няма в този раздел. Най вероятно администраторите са-го изтрили. 

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
redhooligan
17 hours ago, Vask0 said:

Архива или така нареченият анонимен линк вече го няма в този раздел. Най вероятно администраторите са-го изтрили. 

От вчера и при мен го няма. А преди това не ми отваряше сайта от дадения линк. Така че ще разчитам само на НАП , до колкото им е вярна системата за проверка!

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:

Присъединете се към нас

Може да публикувате съобщение, след като се регистрирате. Ако имате акаунт, влезте сега,за да публикувате с него.
Забележка: Вашият пост ще се нуждае от одобрение от екипа, преди да стане видим.

Guest
Отговори в тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use ; Privacy Policy ; Правила ; We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.