Jump to content
Alvisun

Какво би могло да ви обиди и как се справяте с често срещаните вече дразнители?

Recommended Posts

Alvisun

Темата е вдъхновена от pi4marin77, който я засегна в чата. Това, което лично мен ме провокира да ви задам горния въпрос е именно неговата реакция, на дразнителите, които са го налазили на друго място и по един или друг начин са го провокирали да се откаже да прави нещо, което лично за него представлява интерес.

Приятелю, това е интернет. Тук много хора по една или друга причина с считат за "недосегаеми" по свои собствени причини. Това, което аз бих искала да те попитам, както и останалите, е в реалния живот, срещаш ли подобни дразнители и как ти влияят те?

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
knife

Аз, както повечето знаят не обичам да си премълчавам. Нещо, когато ме дразни го показвам или казвам. През годините обаче, явно като поченеш да поодъртяваш ? се опитвам да бъда по толерантен. Зависи от случая, къде и с кой съм е различно, но се опитвам да си го държа в главата. Не всеки път става. Най-много ме дразни лошо обслужване някъде. Сърдити лелки или чичаци или разни пубери, говорейки ти с половин уста, сопнато или без никаква култура. Не съм принц, но смятам, че като отидеш в заведение, магазин, хотел или друго обществено място, ползващо  персонал, хората трябва да са любезни. 


fanart2@2x.jpg

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
Alvisun
3 hours ago, knife said:

Аз, както повечето знаят не обичам да си премълчавам. Нещо, когато ме дразни го показвам или казвам. През годините обаче, явно като почнеш да поодъртяваш ? се опитвам да бъда по толерантен. Зависи от случая, къде и с кой съм е различно, но се опитвам да си го държа в главата. Не всеки път става. Най-много ме дразни лошо обслужване някъде. Сърдити лелки или чичаци или разни пубери, говорейки ти с половин уста, сопнато или без никаква култура. Не съм принц, но смятам, че като отидеш в заведение, магазин, хотел или друго обществено място, ползващо  персонал, хората трябва да са любезни. 

... и точни най-вече, когато работят. Все пак точността е учтивостта на краля ? 

Интересното е, че аз лично ги срещам и на работното място, и на улицата и пр. и това далеч не са деца. За разлика от тях, децата се държат и разсъждават изключително зряло и отговорно, освен ако разбира се не става дума за мамини синчета и  или принцеси, които и на тях самите отдавна са им станали досадни и противни до немайкъде.

По-интересното е, когато видиш възрастен човек разглезен и "вдетинен" до краен предел, който блести отвсякъде облечен в лъскавата броня на негово величество дълбоко а социализирания мрънкач, който е решил, че целия свят му е длъжен.

ПП pi4marin77, надявам се да сме ти полезни ?

 

 

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
spk

Мене на работа редовно ме дразнят разни клиенти. На повечето гледам да не им обръщам внимание, ама има много прости и нахални хора, които много ме влудяват и понякога не издържам и се заяждам с тях. Ама заради такива глупаци никога не трябва да се отказваш от нещо, което ти харесва.

P.S. Тука в сайта са ме псували доста, ама игнор (бан, блокиране) и толкова. Изобщо не трябва да им се обръща внимание на хейтърите в интернет.

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
Veskostoqnov77

Alvisunspk благодрая на всички за статията. Много ми помогна даде ми сили и увереност че не съм сам в този голям и хубав сайт. Благодаря на всички.

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
Alvisun
3 minutes ago, Veskostoqnov77 said:

Alvisunspk благодрая на всички за статията. Много ми помогна даде ми сили и увереност че не съм сам в този голям и хубав сайт. Благодаря на всички.

 

Никога не трябва да се съмняваш във форума - трябва само да се съберем  отново и сам ще видиш какво си може бандата ?

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
Veskostoqnov77

Истината за мен е че ми харесва да споделям материали с всички в интернет. Много ми се струпа напоследък преди година и половина погребах родната си майка. Много ме заболя като ме напсуваха под мой торент на майка! SPK вярно е за подобни хейтърки (понеже беше жена) бан и да върви където си ще. Но не е само тя примерно имаше потребител които ми пише че съм "споделял лайна". Е това последното просто ме уби нямам сили да споделям или да качвам каквото и да е материали в сайта. Затова спрях просто нямам сили!

 

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
Veskostoqnov77
3 minutes ago, Alvisun said:

 

Никога не трябва да се съмняваш във форума - трябва само да се съберем  отново и сам ще видиш какво си може бандата ?

Винаги съм искал да се запозная с целият екип. Това ми е мечтата в този голям сайт!

 

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
Alvisun
3 minutes ago, Veskostoqnov77 said:

Винаги съм искал да се запозная с целият екип. Това ми е мечтата в този голям сайт!

 

 

Изключително сложно, ние сме толкова много, че трудно ще се съберем някога на едно място всички ?

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
Veskostoqnov77
1 minute ago, Alvisun said:

 

Изключително сложно, ние сме толкова много, че трудно ще се съберем някога на едно място всички ?

Прав си някой от хората ги познавам като ABV team, Totalnia, Pyzek,

 

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
Alvisun
12 minutes ago, Veskostoqnov77 said:

Истината за мен е че ми харесва да споделям материали с всички в интернет. Много ми се струпа напоследък преди година и половина погребах родната си майка. Много ме заболя като ме напсуваха под мой торент на майка! SPK вярно е за подобни хейтърки (понеже беше жена) бан и да върви където си ще. Но не е само тя примерно имаше потребител които ми пише че съм "споделял лайна". Е това последното просто ме уби нямам сили да споделям или да качвам каквото и да е материали в сайта. Затова спрях просто нямам сили!

 

 

Разбирам те прекрасно от личен опит и то не заради това, че някой би посмял да се отнесе по подобен начин с който и да било от семейството ми...

Пази майка си такава каквато я помни душата ти и тя ще остана толкова жива, колкото си ти... Живей, френд ъф майн, живей заради себе си, заради нея, заради тези, които те обичат, а от келяви хора хич да не ти дреме - те обиждат и наказват само себе си...

 

ПП Що се отнася до онзи архив, аз нямам никакво намерение нито да го тегля, нито да го коментирам - не ме интересува какво има там за другите хора - то си е тяхна работа, а не моя - така мисля.

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
Veskostoqnov77
5 minutes ago, Alvisun said:

 

Разбирам те прекрасно от личен опит и то не заради това, че някой би посмял да се отнесе по подобен начин с който и да било от семейството ми...

Пази майка си такава каквато я помни душата ти и тя ще остана толкова жива, колкото си ти... Живей, френд ъф майн, живей заради себе си, заради нея, заради тези, които те обичат, а от келяви хора хич да не ти дреме - те обиждат и наказват само себе си...

 

ПП Що се отнася до онзи архив, аз нямам никакво намерение нито да го тегля, нито да го коментирам - не ме интересува какво има там за другите хора - то си е тяхна работа, а не моя - така мисля.

Прав си брат. Има умни глави да се оправят само хората да не страдат.

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:
SVETLJO

Биха могли да ме обидят бая неща, но на първо място са да ме обвинят в лъжа или некадърност. Е тогава откачам. Лошото е, че нямам спирачки на устата  и са си патили заради мене хора да ми оправят бакиите, дет’ съм ги наговорил. А как се справям? Ами не се справям, директно казвам, че не искам да имам повече контакти с тоя човек - нито да го чувам, нито да го виждам. Разбира се, после „изгасвам“, но за мене правилният начин е да си изстрелям, каквото ми е, а не да го кътам. „Да се ядосваш означава да наказваш себе си заради грешките на другите“ са казали някои мъдри хора. Аз, обаче, съм обикновен човек, а не мъдрец. :classic_cool: И, да, наследствено е, без изглед да се промени... :classic_laugh:

Spoiler

По повод последното - племеницата е със същия „готин“ характер :classic_laugh:

 


„... И не казвайте, че не сме ви предупредили! (Простетник Вогон Джелтц)

Quote

Music directly represents the passions of the soul. If one listens to the wrong kind of music, he will become the wrong kind of person.“

Aristotle.

 

Сподели този пост


Връзка към него
Сподели и в:

Присъединете се към нас

Може да публикувате съобщение, след като се регистрирате. Ако имате акаунт, влезте сега,за да публикувате с него.
Забележка: Вашият пост ще се нуждае от одобрение от екипа, преди да стане видим.

Guest
Отговори в тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use ; Privacy Policy ; Правила ; We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.