Прехвърляне към съдържание

Toggle shoutbox ЧАТ ПАТ Отвори в popup

@  spk : (20 November 2014 - 07:20 PM) BitLord е безплатна торент програма за споделяне на файлове през p2p мрежа.
@  unknown : (21 November 2014 - 02:03 AM) Умбра,ти ли си най-големия шут тук? Че като гледам,само ти пишеш безмислици в този чат
@  unknown : (21 November 2014 - 02:03 AM) само се караш на другите,а не можеш да напишеш в търсачка "what is bitlord",много е трудно
@  unknown : (21 November 2014 - 02:06 AM) "Управление на игнорираните потребители" Добавяне - Umbra1981 ,Промените са запазени :)
@  knife : (21 November 2014 - 07:54 AM) Сега сигурно се чувстваш по-добре, нали?
@  spk : (21 November 2014 - 09:22 AM) :Laie_52:
@  s3m0 : (21 November 2014 - 11:54 AM) what is bitlord, baby don't hurt me, don't hurt me, no more :connie_24:
@  unknown : (21 November 2014 - 12:41 PM) Хахах ,old but gold ;)
@  tyrboman : (21 November 2014 - 11:42 PM) unknow тебе па ш'ти паднат ръцете ако напишеш едно изречение да обясниш на човека.
@  tyrboman : (21 November 2014 - 11:43 PM) Нали за това сме в тоя форум за да си помагаме едни питат, други обясняват.
@  rumenrsd : (22 November 2014 - 12:43 AM) Що не зарежда тракера !?!? Ко стана ??? :yikesfl7:
@  helldesign : (22 November 2014 - 12:27 PM) и при мен не зарежда...
@  helldesign : (22 November 2014 - 12:28 PM) от около час се опитвам да го заредя ама "нъцки". Не става :/
@  helldesign : (22 November 2014 - 12:29 PM) Явор Колев да не се е развихрил пак :D
@  Umbra1981 : (22 November 2014 - 12:46 PM) :troll_face:
@  Umbra1981 : (22 November 2014 - 12:48 PM) При мене зареди от раз
@  Umbra1981 : (22 November 2014 - 12:49 PM) тубата обаче неще да си намери сървъра, нещо стаа с тоя нет
@  rumenrsd : (22 November 2014 - 02:01 PM) Бах,опраили са го  :383:
@  helldesign : (22 November 2014 - 03:37 PM) мхм
@  mngb : (23 November 2014 - 02:37 PM) :)

Снимка
- - - - -

PS2 - хакване ?

• Please log in to reply
44 replies to this topic

#1 mapko

mapko

#Победа.

• Администратори
  • 1405 Мнения:
  • LocationСофия / Гложене

Публикувано: 22 January 2010 - 11:29 AM

Здравейте. Един приятел ще купува на сина си Sony PlayStation 2 и ме замоли да проуча как стоят нещата с хакването му - на всички модели ли е възможно, какви са рисковете и т.н. Не съм търсил никъде, първо тук пиша. Ще съм благодарен и ако дадете линкове към разни теми, не е необходимо да ми описвате всичко, ако го има вече написано на друго място.

#2 prompt

prompt

Любослов

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПипПип
  • 3254 Мнения:

Публикувано: 22 January 2010 - 07:09 PM

http://forums.data.b...pic=1792502&hl=

Приятно четене и успех :)
Публикувано изображение

#3 Pacolin

Pacolin

Непознат

• Потребители
  • Пип
  • 6 Мнения:

Публикувано: 08 February 2010 - 01:02 AM

Трябва да търсиш PS, който е с datacode преди 8c, т.е да е произведен преди март 2008ма. Останалото го има в дадената в предишния пост тема Posted Image

#4 danivox

danivox

Любослов

• Баннати
  • ПипПипПипПипПипПипПип
  • 697 Мнения:

Публикувано: 17 February 2010 - 10:39 AM

Ако те интересува още софт или вътрешно хакване-

Разкодира PS2(софтуерно и хардуерно), PSP, XBOX360, Wii
гр. Бургас skype: triPOD731 GSM: 0878 186 189

Мнението беше редактирано от danivox: 17 February 2010 - 10:41 AM

"GAME-СЕРВИЗ" - гр.БУРГАС за всички видове конзоли:
Разкодиране , ремонт, Downgrade, Unbrick, резервни части, профилактика на:

PlayStation3, PlayStation2, PSP-100x/200x/300x;

XBOX360 FAT & Slim Trinity, Corona v1, 2, 3, 4  Reset Glitch Hack

Nintendo Wii & Wii U, Nintendo 3DS

гр. Бургас  Vivacom: 0878/186-189       Globul: 0893/875-824
skype: triPOD731   работя  с   куриери   за   цялата  страна

#5 nazista

nazista

Любослов

• Баннати
  • ПипПипПипПипПипПипПип
  • 1620 Мнения:
  • LocationGame Service Бургас-Несебър,тел.0893806079

Публикувано: 19 February 2010 - 11:44 AM

Здравейте. Един приятел ще купува на сина си Sony PlayStation 2 и ме замоли да проуча как стоят нещата с хакването му - на всички модели ли е възможно, какви са рисковете и т.н. Не съм търсил никъде, първо тук пиша. Ще съм благодарен и ако дадете линкове към разни теми, не е необходимо да ми описвате всичко, ако го има вече написано на друго място.

Вероятно ще купи нов модел 900...(по магазините има само такива вече) -при него не става софтуерен хак а само чип!
Ако пък вземе на старо PS2 с модел по малка версия от 9000 става и софтуерен хак -но мисля че не всички
игри ще работят,така че съвета ми е поставяне на чип-рискове няма никакви

Чипове и RGH хак за XBOX360/SLIM  /Free60 глич хак ,
Префлаш и хак за всички видове конзоли.Маркови чипове за PS2

Продавам хакнати мемори карти за Playstation 2 /FMCB хак със които се запазва гаранцията на конзолата за всички модели без 9ки  
Хаквам всички модели PSP. Ремонт RROD,YLOD,PS3,Playstation 2,Wii,PC,PSP и резервни части.

Работим с куриери за цялата страна.Гаранция на услугите!

тел: 0893806079

#6 Konzolev

Konzolev

Любослов

• Баннати
  • ПипПипПипПипПипПипПип
  • 1042 Мнения:
  • LocationVarna сервиз за PLAYSTATION3, DOWNGRADE 4.53, хакване ODE COBRA, modchip, RGH XBOX360, LTU, PS2, Wii 0899694153

Публикувано: 21 February 2010 - 12:53 AM

Дори се чува, че PS2 вече не се произвежда и се очаква да изчезне от търговската мрежа .
В момента VIVACOM промоцията при сключване на две години договор и 99 лв за плейстейшъмн 2 върви с пълна сила. От промоцията са най новите scph 90004 и се разкодират само с чип.

Хардуерен Даунгейд и хакване OFW 4.53 до CFW 3.55 или CFW 4.53 hacked ! XBOX 360 хакване, LTU, LTU 2.0 1532, LTU Liteon ,HITACHI 500.Продажба  конзоли. Разкодирам (Хаквам) всички видове, XBOX360, Nintendo Wii, Sony Playstation 2, продажба и монтаж всякакви мод чипове, Matrix2, Modbo4, FMCB.  Скайп Radjnisharov,  тел. 0899694153 /0877297837. ЦЪК САЙТ

radjnisharov-vizitka-424x161f.jpg?w=627

#7 Hicks

Hicks

E4/TQ4.0.48215E9

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПипПип
  • 2681 Мнения:

Публикувано: 22 February 2010 - 01:03 AM

Ем то не е ли по добре с чип.Аз така бих избрал,на времето нямаше софтуерни хакове и всичко си беше чип,без проблеми без нищо.Като ще се хаква,турва се чипа и толкова какво ще се занимаваме с глупости :sarcastic_hand:

lHEPSkO91zFZIbS2.jpg

#8 Pacolin

Pacolin

Непознат

• Потребители
  • Пип
  • 6 Мнения:

Публикувано: 22 February 2010 - 08:59 AM

Има си причини ;) Първо - гаранцията ти изгаря като се скъса определената за това лепенка, отделно, че има яко шано чипове, с които можеш да си удряш главата в последствие, защото нещото Х не ти върви (разните шано програмки, които са доста оферта) и не на последно място - всичките homebrew програмки, които вървят на uLF ;) Плеъри, сървъри и чудеса ;)

#9 nazista

nazista

Любослов

• Баннати
  • ПипПипПипПипПипПипПип
  • 1620 Мнения:

Публикувано: 23 February 2010 - 11:57 PM

Има си причини ;) Първо - гаранцията ти изгаря като се скъса определената за това лепенка, отделно, че има яко шано чипове, с които можеш да си удряш главата в последствие, защото нещото Х не ти върви (разните шано програмки, които са доста оферта) и не на последно място - всичките homebrew програмки, които вървят на uLF ;) Плеъри, сървъри и чудеса ;)

Какви са тези чипове шано да ни обясниш,аз не познавам някой от известните колеги тук да играе на
шано с чипове,ако има такива бъди сигурен че се продават в някой измислен форум
от рода на дата... или пулсар... и то главно заради комунистическата политика на тамошните модератори да ебават на ред .Тоя форум е друга планета ;)

Продавам хакнати мемори карти за Playstation 2 /FMCB хак със които се запазва гаранцията на конзолата за всички модели без 9ки  
Хаквам всички модели PSP. Ремонт RROD,YLOD,PS3,Playstation 2,Wii,PC,PSP и резервни части.

#10 danivox

danivox

Любослов

• Баннати
  • ПипПипПипПипПипПипПип
  • 697 Мнения:

Публикувано: 14 April 2010 - 11:49 AM

Софтуерния вариант е винаги за предпочитане пред хардуерната намеса,но както писаха по-горе не всички конзоли стават за софт хак.Разликата е че при софт хака не вървят игри за PS1 и CD заглавия (ако изобщо може да се нарече недостатък това), но за сметка на това пък конзолите,които са до модел SCPH-7500x могат да плейват и игри от USB HDD.Да не говорим за другите екстри като DivX player, MAME с др. По нова година точно заради запазването на гаранцията тук в Бургас въпреки че цената на тези,които се разкодираха софт беше с 40лв. по-скъпа се изкупиха за нула време - гаранцията си е гаранция - кой каквото ще да казва.Но вече с най-новите 8C...9C модели просто няма друга алтернатива освен чип. Аз инсталирам ModBo4.0 - доволен съм от него, но въпреки това предпочитам софтуерния хак,ако не за друго, то поне след време не ме занимават с проблеми от рода на "Абе нещо стана с играта,не чете" и други такива, гаранционната подръжка си е валидна и ти си чист пред клиента, защото съгласете се но каквото и да стане с играта винаги набеденият в началото ще е този който последен я е отварял или в случая човека, поставил чипа.

_____________________________________________________________________________________________
Разкодирам всички видове конзоли (софтуерно и без загуба на гаранцията където е възможно), HDD unban,JTAG разкодиране, RRoD ремонти, резервни части и други гъдели по конзолите!!!
гр. Бургас GSM: 0878 186 189 skype: triPOD731

#11 kra4eta

kra4eta

Лаконичен

• Потребители
  • ПипПип
  • 48 Мнения:
  • LocationSofia

Публикувано: 14 April 2010 - 09:51 PM

http://gamemasterbg.com/

в сайта има карта къде е сервиза там могат да му го хакнат

#12 Чепанов

Чепанов

Непознат

• Потребители
  • Пип
  • 9 Мнения:

Публикувано: 10 September 2010 - 12:44 PM

Дори се чува,  че PS2 вече не се произвежда и се очаква да изчезне от търговската мрежа .
В момента VIVACOM промоцията при сключване на  две години договор и 99 лв за плейстейшъмн 2 върви с пълна сила. От промоцията са най новите scph 90004 и се разкодират само с чип.

В грешка си.PS2 все още е конзолата продала най-много бройки и е най-бързата конзола,която да достигне 100 милиона бройки продадени,докато на PS1 му отне 9.5 години на пс2то отне само 5 години.А сигурно се питаш.Тогава защо спряха да се правят игри за него?Истината е че third party компаниите още правят игри за конзолата,но те са съвсем малко.А да не ви говоря колко се изнервям като някой ми каже,че псп било по-добро от пс2.Аз за 4 месеца го намразих това псп.Тъй като за толкова време го имах.Накрая направо не исках да го поглеждам.Добре графиката за portable конзола е горе долу на ниво,но да ми казват хората,че било по-добре от пс2то и,че графиката го надминавала о не тогава получават директен юмрук в лицето.А за псп колко игри са направени.Определено са МНОГО по-малко отколкото за пс2.Сони все още си продават конзолата,но просто не правят игри за нея.А винаги съм се чудел игрите,които не се продадат какво става с тях.Къде отиват?Един приятел ми вика "Провери им кошчетата следващия път като си там" :D

#13 thw

thw

Непознат

• Потребители
  • Пип
  • 3 Мнения:

Публикувано: 11 September 2010 - 02:30 PM

Хаквам мемори карти за Ps2. Поставяте картата в PlayStation 2 конзола и тя отключвавъзможността да се играят копия на оригинални (пиратски) игри от дискове илиако имате допълнително добавен външен хард диск към конзолата ви без никаквипроблеми и ограничения.

Има и опция за играене на игри от USB флашка, но порадитова, че USB порта на PlayStation2 е v1.1 скоростта за четене през порта е бавна може да срещнете проблеми акоползвате този метод (главно насичане на клиповете от играта). Има вграден мултимедиен плейър - DivX/XviD с опция зазареждане на субтитри или MP3 директно от диск или USB флашка.

Хакът работи при всички модели PlayStation 2 (дебели илитънки) PAL регион, освен последната излязла версия серия SCPH-90000 и версиитенагоре от тази или версии с BIOS v2.30 и нагоре.

Всички версии преди тези са напълно съвместими !

За да разберете версията на конзолата ви е нужно да яобърнете на обратно и да погледнете етикета - ако пише нещо различно отSCPH-90000 може да бъде хакнато.

Ако притежавате модифицираната мемори карта получаватепо-голямо удобство, тъй като можете да я носите със себе си навсякъде (вприятели и т.н.) има повече възможности и не изисква отваряне на конзолатакакто при хардуерно модифициране на самата конзола (поставяне на чип), нямаопасност от прегряване или износване на оптиката. Най-важното - запазвагаранцията на конзолата (за поставяне на чип е нужно отварянето на конзолата и гаранцията автоматичноотпада).

#14 danivox

danivox

Любослов

• Баннати
  • ПипПипПипПипПипПипПип
  • 697 Мнения:

Публикувано: 11 September 2010 - 11:15 PM

Има вече начин да подкараш мемори карта ***MEMOR32 clone*** и на последните 90004, но иска доста четене и малко работа с поялника, така че пак се отваря играта, но поне вече няма опасност от случайно прекъснати кабелчета вътре в конзолата в следствие на поставянето на чипа (не че е често срещано явление, но го има като вероятност).

#15 Konzolev

Konzolev

Любослов

• Баннати
  • ПипПипПипПипПипПипПип
  • 1042 Мнения:
  • LocationVarna сервиз за PLAYSTATION3, DOWNGRADE 4.53, хакване ODE COBRA, modchip, RGH XBOX360, LTU, PS2, Wii 0899694153

Публикувано: 13 September 2010 - 10:28 AM

Има вече начин да подкараш мемори карта ***MEMOR32 clone*** и на последните 90004, но иска доста четене и малко работа с поялника, така че пак се отваря играта, но поне вече няма опасност от случайно прекъснати кабелчета вътре в конзолата в следствие на поставянето на чипа (не че е често срещано явление, но го има като вероятност).

Цената на memor 32 не е особено ниска и усилията обезсмислят начинанието. От девет кладенеца вода изкарахте да плюете по модчиповете, подкарващи всяко CD / DVD поголовно и наред.
На всеки клиент задавам въпроса какво си избира, FreeMCBoot или модчип, 9 от 10 избират чип. Тази конзола се купува за малки деца "предимно", на които много им харесват и квадратните ps1 игри !!!

Главният довод ( ама нали не се отваря и се запазва гаранцията ) издиша твърдо и неоспоримо. От повече от 12 месеца в магазинната мрежа се продават само и единствено SCPH 90004 с новият биос непозволяващ триковете с мемори картата. Старите конзоли позволяващи мемори хак нямат гаранция, те просто са стари модели и отдавна са излезнали от търговската мрежа . Това е положението, а и освен това давам 12 месеца гаранция след чипването и довода пак заминава на кино :)

Ps: дава ви се право на избор !

Мнението беше редактирано от Konzolev: 13 September 2010 - 10:34 AM

Хардуерен Даунгейд и хакване OFW 4.53 до CFW 3.55 или CFW 4.53 hacked ! XBOX 360 хакване, LTU, LTU 2.0 1532, LTU Liteon ,HITACHI 500.Продажба  конзоли. Разкодирам (Хаквам) всички видове, XBOX360, Nintendo Wii, Sony Playstation 2, продажба и монтаж всякакви мод чипове, Matrix2, Modbo4, FMCB.  Скайп Radjnisharov,  тел. 0899694153 /0877297837. ЦЪК САЙТ

#16 nazista

nazista

Любослов

• Баннати
  • ПипПипПипПипПипПипПип
  • 1620 Мнения:

Публикувано: 13 September 2010 - 09:07 PM

Цената на memor 32 не е особено ниска и усилията обезсмислят начинанието. От девет кладенеца вода изкарахте да плюете по модчиповете, подкарващи всяко CD / DVD поголовно и наред.
На всеки клиент задавам въпроса какво си избира, FreeMCBoot или модчип, 9 от 10 избират чип. Тази конзола се купува за малки деца "предимно", на които много им харесват и квадратните ps1 игри !!!

Главният довод ( ама нали не се отваря и се запазва гаранцията ) издиша твърдо и неоспоримо. От повече от 12 месеца в магазинната мрежа се продават само и единствено SCPH 90004 с новият биос непозволяващ триковете с мемори картата. Старите конзоли позволяващи мемори хак нямат гаранция, те просто са стари модели и отдавна са излезнали от търговската мрежа . Това е положението, а и освен това давам 12 месеца гаранция след чипването и довода пак заминава на кино :)

Ps: дава ви се право на избор !

Аз затова и работя само с модчипове и избягвам хакването(изключваме PSP-тата) :oregonian_winesmiley:

#17 Konzolev

Konzolev

Любослов

• Баннати
  • ПипПипПипПипПипПипПип
  • 1042 Мнения:

Публикувано: 15 September 2010 - 04:24 PM

Аз затова и работя само с модчипове и избягвам хакването(изключваме PSP-тата) :oregonian_winesmiley:

Точно !!!!!

А за PSP-3004 много жалко, напоследък загрижени роднини отиват в Техномаркет да купят някоя нова игра за хлапето на UMD DISK. И хоп докато се усетят версията се вдигнала на 5.50 или 6.0.

#18 nazista

nazista

Любослов

• Баннати
  • ПипПипПипПипПипПипПип
  • 1620 Мнения:

Публикувано: 15 September 2010 - 06:44 PM

Точно !!!!!

А за PSP-3004 много жалко, напоследък загрижени роднини отиват в Техномаркет да купят някоя нова игра за хлапето на UMD DISK. И хоп докато се усетят версията се вдигнала на 5.50 или 6.0.

При мен е същата работа -качват над 5.03 и след това -
"Плащам вика да го хакнем пак" -ама греда:sarcastic_hand:

#19 Гост_ilincho_*

Гост_ilincho_*
  • Гости

Публикувано: 25 December 2011 - 06:07 PM

Здравейте, Весела Коледа на всички!
Моля ви за малко помощ. Купих на племенника ми PS2 на старо от частна обява. Пишеше, че е с хакната карта. Пристигна, изчетох какво ли не как се правят и записват дискове, но няма подкарване на други игри освен на оригинални. Единствения "успех", който постигам е Disk read error. Имам някакви съмнение, че нещо картата не е хакната както трябва. Картата е 8МВ и като я сложа в конзолата стартира Mcboot версия 1.8 Обаче имам само следните менюта:
Browser
System Configuration
Launch Disk
Reload configuration
От това, което изчетох, на всякъде пише за доста повече менюта, че има. Има ли вероятност да не е качено всичко необходимо на картата. Иначе спазвам всички правила за пачване и запис на игрите. Изхабих десетина двд-та и нито едно не ще да тръгне, а грешката, че не чете диска я дава и със и без мемори картата. Моля ви за помощ и за съвети и за всичко, каквото можете да ми кажете, защото вече ми е безнадеждно.
От менюто System Configuration ми излиза това:
Version:
Consloe SCPH-75003
Browser 1.40
CD Player 2.00
PlayStation Driver 2.00
DVD Player 3.11E
MAC...

#20 gataka

gataka

Любослов

• Ъплоудери
  • ПипПипПипПипПипПипПип
  • 1292 Мнения:

Публикувано: 25 December 2011 - 06:30 PM

Грешката, която получаваш няма нищо общо с хака и/или какъв е той.

Тази грешка води до три случая :

[*] лоша медия (диск) или неподходяща скорост за запис
[*] скапана или износена записвачка
[*] и за съжаление най-лошия случай : развалена оптика

Дисковете трябва да се записват задължително на по ниска скорост 4-та е подходяща. Ако е по ниска играта ще забива, ако е по висока ще товари оптиката.

Ето още един гайд, сигурно този метод ползваш за запис на дискове, но все пак погледни и това упътване : Записване на PlayStation 2 игри за съвместимост с FreeMCBoot

Записвачката е много важен фактор, пробвай да запишеш диска на друг компютър, запиши го на 4-та скорост и използвай DVD-R (минус R), оптиката капризничи при някой +R дисковете в зависимост от марката им.

Също така колко менюто имаш да не те притеснява, те могат да се подреждат и преправят по вкус.

Мнението беше редактирано от gataka: 25 December 2011 - 06:31 PM

540.gif